LP Krystal

Szukasz idealnego płynu do polerowania mebli? 

 


Drewniane meble to wyzwanie podczas każdego sprzątania. Wszystko przez specyfikę tego materiału oraz jego duże wymagania. Na rynku jest dostępnych wiele środków, ale żaden nie zasługuje na miano idealnego płynu do polerowania mebli. Na szczęście to się właśnie zmieniło, ponieważ przygotowaliśmy  dla Ciebie coś, co zamieni zwykłe sprzątanie w prawdziwą przyjemność i sprawi, że drewno będzie wyglądać jak nowe!  

PRZYWRÓĆ BLASK DREWNIANYM MEBLOM! 

 Koniec półśrodków! 

Dobrze wiemy, że TY i Twoi klienci codziennie stoicie przed problemami, które i nam do niedawna spędzały  sen z powiek. Metodą prób i błędów udało nam się w końcu dojść do idealnego rozwiązania. Po jego zastosowaniu meble przeżywają drugą młodość. Ciężko w to uwierzyć, a jednak to prawda! Co więcej, Ty również możesz zaoferować swoim klientom taki środek do polerowania mebli. Szkoda czasu na używanie półśrodków oraz preparatów, które nie są wydajne i skuteczne.   

 

Poznaj 5 powodów, dla których płyn do mebli Krystal jest lepszy od tradycyjnych środków 

Po pierwsze jakość  

Płyn Krystal został wyprodukowany na potrzeby profesjonalnych firm sprzątających. Oznacza to, że jest przystosowany do walki z trudnymi zabrudzeniami i radzi sobie wszędzie tam, gdzie tradycyjne środki kapitulują. Nie obawiaj się jednak, że produkty Krystal dostępne są tylko w dużych opakowaniach. Już teraz możesz je dostać w wygodnych, mniejszych rozmiarach przystosowanych do potrzeb domowych.  

PROFESJONALNY PŁYN DO MEBLI W TWOIM DOMU!

Po drugie receptura z dodatkiem alkoholu 

To naprawdę niespotykane, by środek tej jakości miał w składzie alkohol. Zazwyczaj próżno go szukać w popularnych płynach do polerowania mebli. Dzięki temu dodatkowi Krystal pozostawia drewnianą powierzchnię czystą i suchą. Zapomnij o tłustej powłoce, z którą borykasz się na co dzień. Pomimo alkoholu w składzie, środek ma przyjemny oraz świeży zapach.   

Po trzecie wydajność 

Krystal oprócz zawartości alkoholu i skuteczności ma również inną cechę - wystarcza na dłużej. Ekonomiczne opakowania oraz unikalny skład sprawiają, że potrzeba niewielkiej ilości, by doprowadzić meble do olśniewającego wyglądu. Jeszcze żaden płyn do polerowania nie oferował tak wiele za tak niewiele!   

Po czwarte wygoda 

Dozowanie jest niemal zawsze problemem w środkach o podobnej jakości. Zazwyczaj niewygodne duże butelki pozbawione są jakiegokolwiek dozownika. Producent płynu Krystal pomyślał jednak i o tym. Środek jest dostępny w sprayu z bardzo wydajną i wygodną w użytkowaniu pompką. To znacznie ułatwia codzienne sprzątanie.     

Po piąte markety 

Produkty Krystal są niedostępne w marketach i dyskontach, dzięki czemu Twoi klienci nie będą zdezorientowani. Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem środków marki Krystal przeznaczonych na rynek niemiecki. Masz więc gwarancję oryginalności oraz stabilnej ceny. Brak konkurencji sprawia również, że możesz narzucić w swoich sklepach korzystniejszą marżę.  

 

Wybierając płyn do polerowania mebli Krystal otrzymasz:   

  • profesjonalną jakość w niskiej cenie 
  • unikatowy skład z dodatkiem alkoholu 
  • duże opakowanie, które wystarcza na dłużej 
  • łatwy w użyciu i wydajny spray  
  • produkt, po który klienci chętnie wracają 

SIĘGNIJ PO IDEALNY PŁYN DO POLEROWANIA MEBLI


Spraw, by Twoi klienci wracali 

Decydując się na płyn do polerowania mebli Krystal, możesz mieć pewność, że Twoi klienci wrócą po więcej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko środek do mebli, ale również wiele innych produktów Krystal. Wypróbuj je, a szybko zrozumiesz, dlaczego cieszą się aż taką popularnością!  

pixel