O nas

Witamy serdecznie!

  Hurtownia chemii importowanej RIVOS to miejsce z niezwykle bogatą ofertą handlową. W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo produkty związane z chemią gospodarczą oraz kosmetykami, które sprowadzamy z zagranicy tylko od zaufanych producentów wiodących na rynku marek. Nasza hurtownia skupia się na imporcie towarów z krajów Europy Zachodniej.

  Początkowo produkty sprowadzaliśmy wyłącznie z Niemiec, natomiast wraz z rozwojem i poszerzaniem się grona naszych klientów rozwinęliśmy ofertę handlową. Aktualnie artykuły chemiczne dla gospodarstwa domowego oraz kosmetyki sprowadzamy również z Anglii, Belgii oraz Holandii. W naszym bogatym asortymencie posiadamy produkty takich wiodących marek jak: Ariel, Persil, Vizir, Lenor, Softlan, Nivea, Rexona oraz wiele innych. W naszej ofercie odnajdą Państwo proszki do prania, płyny do płukania, środki do mycia naczyń, podłóg oraz okien, kończąc na kosmetykach pielęgnacyjnych takich jak szampony, odżywki oraz żele do mycia ciała.

  Na rynku istniejemy już wiele lat, dlatego też posiadamy kontakty do zaufanych producentów i dystrybutorów. Jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą a nasze produkty pochodzą zawsze z pewnego źródła. Najważniejsza jest dla nas obsługa klienta, skuteczność oraz najwyższa jakość, a to wszystko w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Posiadamy grono stałych i zadowolonych ze współpracy z naszą hurtownią klientów.

  Serdecznie zapraszamy również Państwa do owocnych zakupów!


  
   

pixel